Изчисляване размера на обезщетенията

Следва ли при формиране на базата за изчисляване на обезщетенията по реда на чл. 228 от КТ да се включват получените в последния отработен месец допълнителни възнаграждения за положен извънреден и нощен труд, труд в официални празници, целеви награди и премии?

Николай Стоянов

02.10.2018
"

към статията

Следва ли при формиране на базата за изчисляване на обезщетенията по реда на чл. 228 от КТ да се включват получените в последния отработен месец допълнителни възнаграждения за положен извънреден и нощен труд, труд в официални празници, целеви награди и премии?

0 коментара

Подайте коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *