Възстановяване след уволнение и ползване на отпуск

Може ли работничка и служителка, явила се при работодателя в срока по чл. 345, ал. 1 КТ, (след отмяна на незаконно уволнение), да поиска отпуск по чл. 163 КТ (отпуск поради бременност и раждане)? Oтговорът е положителен.

Николай Стоянов

01.10.2018
"

към статията

Може ли работничка и служителка, явила се при работодателя в срока по чл. 345, ал. 1 КТ, (след отмяна на незаконно уволнение), да поиска отпуск по чл. 163 КТ (отпуск поради бременност и раждане)?

Oтговорът е положителен.

0 коментара

Подайте коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.