Възстановяване на работа по време на отпуск поради бременност и раждане

Може ли работничка и служителка, явила се при работодателя в срока по чл. 345, ал. 1 КТ, (след отмяна на незаконно уволнение) да поиска отпуск по чл. 163 КТ (отпуск поради бременност и раждане)? Отговорът е положителен.

Николай Стоянов

04.10.2018
"

към статията

Може ли работничка и служителка, явила се при работодателя в срока по чл. 345, ал. 1 КТ, (след отмяна на незаконно уволнение) да поиска отпуск по чл. 163 КТ (отпуск поради бременност и раждане)?

Отговорът е положителен.

0 коментара

Подайте коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *