База за изчисляване на обезщетения по Кодекса на труда

Следва ли при формиране на базата за изчисляване на обезщетенията по реда на чл. 228 от КТ да се включват получените в последния отработен месец допълнителни възнаграждения за положен извънреден и нощен труд, труд в официални празници, целеви награди и премии? Отговорът е отрицателен.

Николай Стоянов

04.10.2018
"

към статията

Следва ли при формиране на базата за изчисляване на обезщетенията по реда на чл. 228 от КТ да се включват получените в последния отработен месец допълнителни възнаграждения за положен извънреден и нощен труд, труд в официални празници, целеви награди и премии?

Отговорът е отрицателен.

0 коментара

Подайте коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *